فرماندار جدید نایین معرفی شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب


فرماندار جدید نایین معرفی شد

نایین،اصفهان-ایرنا- فرماندار جدید نائین در مراسمی با حضور رضا عقدایی مدیرکل دفتر امور سیاسی استانداری اصفهان معرفی شد.

به گزارش ایرنا، محمود جمالی در حکمی از طرف استاندار اصفهان به سمت فرمانداری شهرستان نایین منصوب شد.
نماینده شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی، عصر یکشنبه در این مراسم که در سالن اجتماعات فرمانداری نایین برگزار شد، با بیان مشکلات منطقه و کم توجهی مسئولان استانی بر ضرورت تلاش حداکثری مسئولان در راه خدمت به مردم تاکید کرد. 
عباسعلی پوربافراتی گفت: معیار مسئولان استان در توجه به هر منطقه تنها نباید شاخص جمعیت باشد و نایین و خور و بیابانک با داشتن یک سوم وسعت استان اصفهان بایستی بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. 
وی بیان کرد: بطور قطع از ابتدای انقلاب و در همه دولت ها اقدامات بسیار خوبی انجام شده است ولی این اقدامات هنوز هم مناسب شهر آیت الله نایینی نیست.
پوربافرانی در بخش دیگر سخنان خود به اهمیت انتخابات در نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: انتخابات تضمین کننده حفظ و بقای نظام است که با حضور 100 درصدی ما تحقق پیدا می کند. 
این نماینده مجلس از مسئولان استانی خواستار رسیدگی بیشتر و رفع مشکلات شهرستان های نایین و خور و بیابانک شد. 
در این مراسم محمود جمالی بعنوان فرماندار جدید نایین منصوب و معرفی و از زحمات سهراب نجفی مظفری فرماندار سابق و حسین ثالثی سرپرست فرمانداری این شهرستان تقدیر شد.
جمالی از نیروهای وزارت کشور است که تجربه 27 سال فعالیت در دستگاه های مختلف از جمله شهرداری، استانداری اصفهان، فرمانداری فلاورجان، وزارت کشور و بخشداری را دارد.
شهرستان نایین در 140 کیلومتری شرق اصفهان قرار دارد.
6027/ت/7136
انتشار: شکراللهی

...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : شنبه 23 ارديبهشت 1396 ساعت: 6:47