چرا فعالان فرهنگی نوزوز امسال دلسرد شدند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  چرا فعالان فرهنگی نوزوز امسال دلسرد شدند

  متاسفانه امسال فعالیت های فرهنگی در چوپانان فرو کش کرد وعلت آن هم مخالفت هایی بود که چند نفر نمی دانم چرا انجام دادند و باعث دلسردی دست اندر کاران امور فرهنگی در ایام عید شدند به طوزیکه خبرگزاری چوپانان در طی مقاله ای مفصل چنین نوشت:


  http://choopanan.mihanblog.com/post/2639
  شهامت می خواهد که سرد باشی وگرم بخندی

  شادی ونشاط حق مسلم همه ماست


  می‌رسد روزی که بی‌هم می‌شویم
  یک به یک از جمع هم کم می‌شویم

  می‌رسد روزی که ما در «خاطرات»
  موجب خندیدن و غم می‌شویم..

   باطلاع همشهریان خوب وفهیم چوپانان میرساند.نظر باینکه جنگ شادی و جشنهای نوروزی که همه ساله و یا هرچند سال یکبار در چوپانان برگزار میشد امسال متاسفانه برگزار نخواهد شد ودلیل آن نیز برهمگان روشن است.
  شاید  فرد یا افرادی باشند که اینگونه جشنها  را کاری بس حرام میدانند و گفته شده از شادی ونشاط (رقص وپایکوبی) در فضای عمومی (کوچه وخیابان)در ایام عید نوروز  باید پرهیز شودوجایز نیست ومغایر با فرهنگ است. وحتی از مسئولین محترم خواسته شده که دراین زمینه امربه معروف کنند.ما نیز باحترام به نظر افراد وجلوگیری از اختلاف سرتعظیم فرود می آوریم.

  اما بازتاب فعالیت های فرهنگی چوپانان در سالهای قبل سبب الهام دلسوزان محمدیه و انارک شد که حرکتهای مشابهی در موطن خود انجام دادند. 
  در محمدیه:
  عروسی نمادین محمدیه نایین

  و برگزاری شب شعر در امامزاده انارک

  امیدوارم که که برای زنده نگهداشتن فرهنگ اصیلمان مانع فعالیت های فرهنگی نشده و همکاری لازم را با زحمتکشان این گروههای خوب و فعال داشته باشیم و گروهی اندک هم نسبت به موقعیت خود و موقعیت چوپانان بیشتر بیندیشند

  نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 27 فروردين 1396 ساعت: 14:25
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123