کشف بیش از ۲۸۴ کیلو گرم مواد افیونی در نیسان یخچال دار

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

دوشنبه 13 شهریور‌ماه سال 1396 ساعت 16:45

تاریخ: ۱۴:۳۳ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۳

کشف بیش از ۲۸۴ کیلو گرم مواد افیونی در نیسان یخچال دار

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا از اصفهان، سرهنگ "صادق کاظم زاد" گفت : ماموران انتظامی شهرستان نائین و پاسگاه چوپانان حین کنترل خودروهای عبوری و نظارت بر تردد آنها به یک دستگاه وانت نیسان یخچال دار که ازشرق کشور به مقصد اصفهان در حرکت بود، مشکوک و آن را متوقف […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا از اصفهان، سرهنگ "صادق کاظم زاد" گفت : ماموران انتظامی شهرستان نائین و پاسگاه چوپانان حین کنترل خودروهای عبوری و نظارت بر تردد آنها به یک دستگاه وانت نیسان یخچال دار که ازشرق کشور به مقصد اصفهان در حرکت بود، مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو، ۲۳۴ کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک و ۵۰ کیلو و ۴۸۰ گرم حشیش که به طرز ماهرنه ای در یخچال خودرو جاساز شده بود، کشف شد.

سرهنگ کاظم زاد ادامه داد: در این رابطه،  یک سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده به همراه مواد مکشوفه به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نائین در پایان خاطر نشان کرد ، برخورد با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد افیونی به طور ویژه در دستور کار نیروی انتظامی قرار گرفته و پلیس هرگز اجازه جولان و سرکشی به آنان نخواهد داد

کیلو,مواد,افیونی,نیسان,یخچال,...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : يکشنبه 19 شهريور 1396 ساعت: 2:52