مهندس محمود گوهرین انارکی معدنکار نمونه کشور | بلاگ

مهندس محمود گوهرین انارکی معدنکار نمونه کشور

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

مهندس محمود گوهرین انارکی معدنکار نمونه کشور

فردا در مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن صورت میگیرد:

  • زمان انتشار:جمعه 16 تیر 1396-17:16
محمود گوهرین روایتگر انتظارات بخش معدن در حضور رئیس جمهور

به گزارش معدن نامه به نقل از روابط عمومی خانه معدن ایران، او همچنین به عنوان مدیر عامل شرکت عمران مومان چابهار، لوح تقدیر معدنکار نمونه را از دست رئیس جمهور در یافت خواهد کرد.

گوهرین از چهره های باسابقه بخش معدن و عمران کشور است که طی سالهای گذشته فرصت های شغلی زیادی در این بخش به وجود آورده است.

به گزارش خبرنگار ماین نیوز، گوهرین متولد 1321 و مهندس راه و ساختمان است. او رئیس هیات مدیره شرکت پرلیت است که در کارنامه کاری این شرکت ساخت دو تونل رسالت و توحید در تهران و چندین سد دیده می‌شود.

وی همچنین مدیریت شرکت عمران مومان چابهار را نیز بر عهده دارد که این شرکت به ویژه در زمینه استخراج و بهره‌برداری پرلیت در زنجان و اردبیل فعالیت می‌کند.

او همچنین رئیس هیات مدیره شرکت توسعه و فراوری مس مسکنی بوده که یکی از قدیمی‌ترین معادن مس منطقه انارک است که به گفته وی این شرکت موفق شده در این معدن مس کاتد 99.99 درصد را تولید کند.

وی در زمانی روی سنگ‌های آهکی درعسلویه نیز کار کرده که البته فعلا متوقف شده است.


گوهرین که متولد انارک اصفهان و همشهری غلامرضا حمیدی انارکی،‌ دبیر اجرایی خانه معدن است، همچنین ریاست هیات مدیره یکی از شرکت‌های کشت و صنعت کشور را نیز بر عهده داشته و در عین حال نائب رئیس هیات مدیره و بنیانگذار سیمان عمران انارک نیز است.

گوهرین در گفت‌وگو با خبرنگار ماین نیوز اعلام کرد که از جانب طیف موسوم به کارآفرینان توسعه‌گرا در انتخابات هیات نمایندگان اتاق تهران شرکت خواهد کرد.

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : شنبه 24 تير 1396 ساعت: 9:41